online-požičovňa

Ako funguje online požičovňa?

Dievčenské tutu šaty a tutu šaty pre bábätká z našej online požičovne sú vhodné na svadbu, slávnostnú príležitosť, oslavu narodenín, rodinné fotografovanie, ale aj len tak pre radosť na každý deň!
Vyberte svojmu dievčatku šaty v niektorej z pestrých farieb v našej ponuke. Ak hľadáte niečo slávnostnejšie, môžete si vybrať romantické dlhé tutu šaty ideálne na svadbu alebo krátke tutu šaty na oslavy narodenín či rodinné fotografovanie. Naše jedinečné tutu šaty urobia radosť každému dievčatku!
Zdá sa Vám zbytočné Vášmu dievčatku oblečenie na špeciálnu príležitosť kupovať, nakoľko ho malá princezná nevynosí a čoskoro z neho vyrastie? Využite našu online požičovňu! Sme jediná online požičovňa slávnostného dievčenského oblečenia na Slovensku! Nemusíte nikam chodiť, šaty si požičiate z pohodlia Vášho domova. Ušetríte tak peniaze aj čas strávený behaním po obchodoch či požičovniach. To všetko bez starostí a s doručením aj vyzdvihnutím priamo u Vás doma. Požičiavanie je navyše šetrné k prírode a také jednoduché!

1. Vyberte si z našej ponuky

Vyhľadávajte podľa kategórie produktu, veľkosti alebo farby.
Na stránke Vami zvoleného produktu si vyberte možnosť “Požičať na 5 dní”.

2. Zvoľte si dátum

Zvoľte si dátum, kedy chcete, aby Vám oblečenie prišlo (odporúčame 2 – 3 dni pred príležitosťou, na ktorú ho potrebujete, aby ste mali dosť času na vyskúšanie a doladenie doplnkov). Rezervujte si tovar na 5 dní.

3. Zaplaťte online alebo bankovým prevodom

Budeme Vám účtovať poplatok za požičanie a vratnú kauciu, ktorú Vám vrátime v plnej výške, akonáhle dostaneme požičané oblečenie späť načas a bez poškodení (vrátenie kaucie je obyčajne spracované do dvoch pracovných dní od vrátenia tovaru).

4. Užite si slávnostný deň

Vaše dievčatko si určite deň v oblečení od nás užije. Nezabudnite urobiť veľa fotografií! Potešíme sa, ak ich s nami budete zdieľať na Facebooku, Instagrame alebo Pintereste.

5. Lúčenia sú ľahké

Zabaľte všetko do pôvodného obalu a pošlite späť. Na odoslanie späť použite priložený prepravný štítok na vrátenie tovaru. Dopravu za vrátenie tovaru neplatíte. Oblečenie vyzdvihne kuriér priamo u Vás doma (bude Vás vopred kontaktovať telefonicky), alebo ho môžete odniesť na pobočku Zásielkovne (podľa spôsobu doručenia, ktorý ste si vybrali). My sa postaráme o pranie a vyčistenie.

Alebo…

…si oblečenie, ktoré ste si vybrali, môžete kúpiť

Pretože veľmi dobre vieme, že niektoré kúsky detského oblečenia majú pre rodičov veľkú emocionálnu hodnotu, môžete si kúsky z našej starostlivo vyberanej kolekcie aj kúpiť (samozrejme nové a nepoužité).

Užite si požičiavanie na myTutu.sk!