online-požičovňa

Príbeh My Tutu

Vitajte v myTutu!

Prinášame exkluzívnu starostlivo vyberanú kolekciu tutu šiat na slávnostné príležitosti, svadby, oslavy narodenín či rodinné fotografovanie. Naše jedinečné kúsky potešia každú malú princeznú!

Nápad na myTutu prišiel, keď sme pre naše dve malé dcérky hľadali oblečenie na oslavy narodenín a iné špeciálne príležitosti. V snahe nájsť niečo výnimočné sme často zablúdili na zahraničné e-shopy. Objavili sme niekoľko značiek, ktoré nám učarovali a rozhodli sme sa ich priniesť na Slovensko. Viac o hľadaní šiat na oslavu Terezkiných prvých narodenín si môžete prečítať na našom blogu.

Ako jediní na Slovensku naše starostlivo vyberané kúsky nielen predávame, ale aj požičiavame online bez nutnosti osobne nás navštíviť. Ak chcete Vašu malú princeznú nádherne obliecť na narodeniny, oslavu, svadbu či inú špeciálnu príležitosť, ale zdá sa Vám zbytočné šaty kupovať, nakoľko z nich Vaše dievčatko čoskoro vyrastie, navštívte našu online požičovňu, ponúkame riešenie práve pre Vás.

Veríme, že si z našej ponuky vyberiete!

Niečo o značkách, ktoré ponúkame

Na Slovensko prinášame značky, ktoré inde nenájdete.

Luna Luna Collection spája kalifornský životný štýl s európskym citom pre krásu, štýl a detail. Značka Luna Luna je veľmi populárna v Hollywoode, ale našla si svoju cestu aj do exkluzívnych butikov a obchodných domov na celom svete, a čo je najdôležitejšie, do sŕdc malých dievčatiek na celom svete.
Šaty s éterickými tutu sukňami ľahkými ako vánok umožnia Vášmu dievčatku ponoriť sa do rozprávkového sveta plného zázrakov a fantázie. Šaty Luna Luna ušité z najmäkšieho tylu, s podšívkou z bavlny alebo hodvábneho saténu, sú ideálnou voľbou na každú oslavu či špeciálnu príležitosť. Inšpirované snami a rozprávkami, šaty Luna Luna ukážu vnútornú princeznú v každom malom dievčatku.

Značka DOLLY by Le Petit Tom pochádza z Holandska a ponúka luxusnú módu pre DOLLY bábätká a dievčatá. Táto exkluzívna značka je známa božskými tutu sukňami, tutu šatami a doplnkami inšpirovanými baletom, bábikami, filmami, bohémstvom a šesťdesiatymi rokmi. DOLLY dievčatá sú najkrajšie!