Charitatívne projekty

Sami dokážeme málo. Spolu môžeme dokázať veľa.

V myTutu.sk máme veľkú túžbu pomáhať. Aj keď náš spôsob pomoci nemusí byť vnímaný ako klasický spôsob pomoci, v našej ponuke máme veľký výber výnimočných šiat, v ktorých zažiari každé dievčatko. A práve o naše šaty sa chceme podeliť. Aj keď sú to “iba šaty”, myslíme si, že každé dievčatko má mať šancu pocítiť, že je úžasné, krásne a jedinečné. Veľmi radi by sme spolupracovali s fotografmi, ktorí pracujú s deťmi so špeciálnymi potrebami a deťmi zo znevýhodneného prostredia, ktoré obyčajne nemajú možnosť obliecť si slávnostné šaty, aké sú v našej ponuke.

Príjmame prihlášky od fotografov a fotografiek, ktorí by s nami radi spolupracovali, rozjasnili nejakému dieťaťu deň a vytvorili mu pritom špeciálne spomienky. myTutu.sk požičia šaty na takéto fotenie zadarmo.

Postup:

  1. Kontaktujte nás minimálne 2 týždne pred plánovaným fotením. Každý rok máme stanovený počet projektov, ktoré vieme podporiť, čiže čím skôr nás kontaktujete, tým máte väčšiu šancu, že vyberieme práve Váš projekt. Pošlite nám e-mail na spolupraca@mytutu.sk, uveďte detaily Vášho projektu a počty a veľkosti šiat, ktoré by ste chceli zapožičať na fotenie.
  2. Fotograf/ka je zodpovedný/á za úhradu vratnej kaucie a nákladov na dopravu. Fotograf/ka je zodpovedný/á za vrátenie oblečenia načas, bez nadmerného znečistenia a bez poškodení.
  3. Zdieľajte s nami výsledné fotografie a v prípade, že budú publikované online alebo v tlači, uveďte, že šaty boli zapožičané myTutu.sk zadarmo v rámci podpory charitatívnych projektov.

Tešíme sa na spoluprácu a fotografie, ktoré z nej vzniknú.