Doprava a sledovanie zásielky

Doprava

Vieme, že na Vašu objednávku netrpezlivo čakáte, preto sa snažíme všetky objednávky vybaviť do 2 pracovných dní. Počas období zliav môže dôjsť k oneskoreniu odoslania Vašej objednávky vzhľadom na vysoké množstvo prijatých objednávok.
Ak Vaša objednávka obsahuje položky, ktoré sú skladom u nášho dodávateľa, bude Vaša objednávka vybavená akonáhle nám budú tieto položky doručené (obyčajne do 14 dní).
Pri objednávkach nad 100 EUR poskytujeme doručenie zdarma kuriérom na adresu alebo prostredníctvom služby zásielkovňa.sk. Pri ostatných objednávkach automaticky účtujeme poštovné v závislosti od zvoleného spôsobu doručenia. Výška poštovného je viditeľná v nákupnom košíku.
Pri odoslaní Vašej objdnávky Vás na túto skutočnosť upozorneníme e-mailom.
Adresu doručenia po odoslaní objednávky nie je možné upraviť. Adresa doručenia, ktorú vyplníte v procese objednávky a platby je automaticky použitá na vytvorenie prepravného štítku. Prosím uistite sa, že Vami zadaná adresa je správna. V prípade poskytnutia nesprávnej adresy doručenia Vám budeme účtovať dodatočné prepravné náklady na zaslanie Vašej objednávky na správnu adresu.

Sledovanie zásielky

Akonáhle Vašu zásielku odošleme, dostanete e-mail s číslom zásielky a odkazom na jej sledovanie.

Dodacia lehota

Dodacia lehota predstavuje počet dní medzi odoslaním zásielky a jej doručením príjemcovi. Dodacia lehota v rámci Slovenskej republiky je obyčajne 1- 2 pracovné dni.